Witaj w sklepie Admiri.pl

Blog Admiri

Witaj w wyjątkowej przestrzeni pełnej inspiracji i trendów ze świata mody! Przygotowaliśmy ją dla Ciebie, byś mogła inspirować się naszymi propozycjami. Znajdziesz tutaj porady przygotowane przez naszych ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w tworzeniu wyjątkowych stylizacji i w trafnym doborze dodatków do ubioru. Stwórz z nami własny niepowtarzalny styl pasujący do Twojej urody i charakteru.

A może poszukujesz prezentu dla bliskiej Ci osoby i pragniesz znaleźć informacje, jak wybrać wyjątkowy upominek, który sprawi obdarowanemu wiele radości? Śledź nasze wpisy na bieżąco - będziemy tutaj publikować porady i ciekawe pomysły na udane podarunki na najróżniejsze okazje.

Na blogu AMDIRI wkrótce pojawią sie także kreatywne poradniki dotyczące m.in. właściwego doboru dodatków plażowych do urody, karnacji i figury. Zaproponujemy również wybór najciekawszych upięć chust plażowych. Jeśli chcesz nauczyć się, jak wykonać piękne wiązania pareo nasza instrukcja będzie służyć Ci niezrównaną pomocą.

Zapraszamy do lektury!

Blog Admiri

Jak wybrać szal wieczorowy?

Wybór szala wieczorowego, niezależnie na jaką okazję, wymaga starannego rozważenia kilku czynników. Powinien on stanowić eleganckie uzupełnienie kreacji, podkreślić piękno właścicielki, ale jednocześnie nie może przyćmić pozostałych elementów ubioru. Z drugiej strony musimy uwzględnić okoliczność, na jaką jest nam potrzebny - inny szal powinniśmy wybrać na Sylwestra, a inny na ślub i wesele.

dowiedz się więcej ⏵

Jak wybrać czapkę zimową?

Idealna czapka zimowa musi być nie tylko ciepła, ale także wygodna, wykonana z odpowiedniego materiału oraz dobrze dobrana pod względem rozmiaru. No i oczywiście - musi być modna! Sprawdź, co musisz wziąć pod uwagę, by zakupiona czapka zimowa przyniosła 100% zadowolenia.

dowiedz się więcej ⏵