Witaj w sklepie Admiri.pl

Płatności

Płatność przelewem on-line

W sklepie ADMIRI udostępniamy możliwość rozliczenia transakcji przelewem on-line za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności elektronicznych serwisu Przelewy24.
Forma płatności przelewem on-line jest w sklepie ADMIRI.PL całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich produktów bez dodatkowych opłat.
Dostępne formy płatności on-line:
Payments

Płatność kartą płatniczą

W sklepie ADMIRI udostępniamy możliwość rozliczenia transakcji kartą płatniczą (VISA, Mastercard) za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności on-line serwisu Przelewy24.
Forma płatności kartą płatniczą jest w sklepie ADMIRI.PL całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich produktów bez dodatkowych opłat.

Płatność przelewem tradycyjnym

 1. Dane do przelewu:
  Numer rachunku (ING): 55 1050 1461 1000 0091 0915 8841
  Tytuł przelewu: numer zamówienia (np. zamówienie nr 100012345)
  Nazwa odbiorcy:
  ADMIRI
  ul. Narutowicza 40/1
  90-135 Łódź
  Kwota przelewu: cena produktów + koszt wysyłki
 2. Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia oferty. Po upływie 7 dni zostaje wysłane przypomnienie o płatności, jeżeli nadal nie ma kontaktu z Kupującym zamówienie zostaje anulowane.
  Jeżeli z przyczyn losowych nie mogą Państwo dokonać wpłaty w ciągu wymaganych 7 dni prosimy o kontakt poprzez formularz „Zadaj pytanie” znajdujący się w zakładce POMOC, podając numer zamówienia lub kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.