Witaj w sklepie Admiri.pl

Torby bawełniane

Polecamy nasze ekologiczne torby bawełniane, które są przyjazne środowisku, dzięki wykonaniu z naturalnego materiału jakim jest bawełna. Torba z bawełny jest mocna i wytrzymała, można ją wykorzystywać wielokrotnie – będzie idealna na zakupy, do pracy, na uczelnię lub na plażę.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

29 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

29 produkt(ów)

Ekologiczne

Ekologiczna torba z bawełny jest przyjazna środowisku, dzięki temu, że jest mocna i wytrzymała można jej używać przez bardzo długi okres czasu. Dlatego pierwszą korzyścią ze stosowania toreb bawełnianych jest ograniczenie ilości produkowanych toreb – jedna torba wykonana z bawełny może z powodzeniem zastąpić kilkaset toreb plastikowych. Zaś po zakończeniu użytkowania, w przeciwieństwie do toreb plastikowych, torby bawełniane są łatwe w recyklingu, biodegradowalne i szybko ulegają rozkładowi nie powodując szkód w środowisku naturalnym. Ograniczenie wykorzystania plastiku to obserwowany od kilku lat trend wynikający z rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa.

Praktyczne

Nasze torby zostały wykonane z mocnego splotu bawełny, dlatego bez problemu utrzymają nawet bardzo ciężkie przedmioty. Co więcej, taka torba jest bardzo praktyczna: z łatwością daje się złożyć, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i można ją schować w każdej damskiej torebce. Kolejnym atutem torby bawełnianej jest łatwość utrzymania w czystości – w przypadku zabrudzenia wystarczy wyprać torbę i ponownie uzyskuje estetyczny wygląd.

Modne

Duży wybór kolorystyczny sprawia, że bez problemu dobierzesz idealnie pasującą torbę do każdej swojej stylizacji.

Ty też możesz być eko - gdziekolwiek się udajesz zabierz ze sobą torbę bawełnianą wielokrotnego użytku.
Dbajmy razem o środowisko!